Jesteśmy agencją marketingu internetowego zorientowaną na budowanie sprzedaży. Pracujemy dla naszych Klientów z powodzeniem od 2016 roku.

Założycielami są Marta Wójcik i Rafał Skarżyński.

Specjalizujemy się w marketingu opartym na wnikliwych analizach i ciągłej optymalizacji działań. Analizujemy branżę i historię biznesu Klientów, a następnie dostosowujemy narzędzia potrzebne do osiągnięcia celów i przede wszystkim zwiększenia sprzedaży. Jesteśmy zewnętrznym działem marketingu firm lub wsparciem działów marketingu w konkretnych działaniach. Skupiamy się na obsłudze małych i średnich firm.


Marta Wójcik - współzałożyciel i współwłaściciel Agencji Marketingowej DO IT Crew sp. z o.o. Specjalizuje się w kreatywnych kampaniach marketingowych oraz tworzeniu kompleksowej strategii wizerunkowej. Pomysłodawca Stowarzyszenia Freeway, eventu Street Noise i portalu Aż Kobieta. Reżyser filmów i producent eventów.


Rafał Skarżyński - prezes Zarządu agencji DO IT crew sp. z o. o. Od 17 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Specjalizuje się we wdrażaniu strategii e-marketingowych dla klientów. Ekspert SEO / SEM / SMM, certyfikowany specjalista Google Adwords i Google Analytics, konsultant, trener.