TOP 10 w wyszukiwarce

TOP 10 w wyszukiwarce

Trafienie na jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google to marzenie chyba każdego, kto prowadzi działalność w Internecie. Wyższa pozycja, to większa szansa na to, że ktoś, kto wpisuje konkretną rzecz będącą w posiadaniu danej firmy, wejdzie właśnie na jej stronę www. Praktyka jak i badania pokazują, że Internauci rzadko zaglądają na dalsze niż pierwsza strona wyszukiwania. Dlatego też, dla wielu istotnym jest, aby trafić do TOP 10, czyli pierwszych dziesięciu miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak znaleźć się na szczycie?

Najlepszą i najbardziej efektywną metodą jest optymalizacja strony www. Osiąga się ją poprzez wprowadzenie zmian w strukturze strony i jej kodzie. Tym samym, dobrze jest umieszczać poprawne opisy produktów na stronie, koniecznie ze słowami kluczowymi. Innym aspektem optymalizacji jest kod. Dlatego warto zadbać o poprawność nagłówków H1-H6, tytułów stron oraz adresów URL.

A jeśli optymalizacja, to również i pozycjonowanie. Można je osiągnąć np. poprzez zwiększenie liczby linków prowadzących do witryny, co udaje się za pomocą tzw. katalogów stron. Katalogi te, co ważne, powinny być powiązane tematycznie z prowadzoną branżą, a teksty, które będą kierować do witryny - dobrej jakości. Dobrą praktyką jest systematyczność oraz bazowanie na kilku frazach.

Justyna Ostapczuk

Telefon: +48 733 337 990
E-mail: justyna@doitcrew.pl

Formularz kontaktowy