Doradztwo SM

Doradztwo SM

Odpowiednia taktyka współpracy z klientem i nawiązywania oraz utrzymywania relacji w mediach społecznościowych to podstawowy aspekt funkcjonowania na takich platformach jak Facebook, Instagram czy Twitter. Ważnym jest więc, aby strategia marketingowa tam prowadzona była jak najbardziej efektowna.

Zakres działań

Doradztwo social media to szereg działań, których zadaniem jest analizowanie i sugerowanie zmian, aby poprawić wizerunek marki, uaktywnić jej promocję, a także zwiększyć jej wpływ na decyzje klientów. Dzięki niemu można znacznie ożywić swoją firmę i osiągnąć założony cel biznesowy. Wskazuje się tu na obszary, które warto poprawić, a które bardziej wyeksponować, aby uskutecznić zamierzenia. Właściwa komunikacja i odpowiednie reklamowanie się (do właściwej grupy osób) to bardzo ważny element prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych. Ważne jest też, aby wiedzieć, jakie możliwości posiada każdy z takich portali. Doradztwo usprawnia również planowanie działań marketingowych, a więc też oszczędza cenny czas.

Justyna Ostapczuk

Telefon: +48 733 337 990
E-mail: justyna@doitcrew.pl

Formularz kontaktowy

    Polityka prywatności (RODO)
    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie DO IT crew sp. z o.o., ul Przędzalniana 6L, 15-688 Białystok. Dane będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu.